| Min_2759 a întrebat:

Hei TPU^^ ce anime'uri va >>plac?....as vrea sa privesc ceva nou. _.

Răspuns Câştigător
| ToxicGirl a răspuns:

Naruto:X Shugo chara.Vampire Knight.Tokyo+Mew+Mew.Romeo and Juliet.princess tutu. Elfen Lied.cam atat imi vine in minte momentan big grin

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

-Bleach
-One Piece
-Naruto
-Elfen Lied
-High School of the dead
-Full Metal Alchemist
-Dull Metal Panic
-Berserk
-Zero no Tsucaima
-Outlaw Star
-Code Geass
-Higurashi
-School Rumble

| FoarteLetargic a răspuns:

Naruto
Bleach

| Adixuuu a răspuns:

Naruto,bleach,nana,naruto shippuden, lovely complex etc uitate pe animax ca sunt mai multe

| cancelarul a răspuns:

Dragon Ball Z, Digimon, au fost pur si simplu copilaria mea...

| EmilyWasHere a răspuns:

Naruto si Vampire Knight, tie?

| AskLex a răspuns:

Poi depinde ce ai vazut tongue big grin iti dau o lista sunt toate super big grin
-Naruto Shippunden
-Nana
-Vampire Knight
-Kaleido Star
-Rosario + vampire superr :X
-Read or die
-Bood +
-Nightwalker
-Vampire Hunter
mie imi plac alea ca vampiri tongue dar preferatii mei sunt Naruto 4 ever tongue big grin tongue

| Min_2759 explică:

Thx^^ but~ cam pe toate le'am vazut din listele voastre...dar totusi va multumesc >:d

| Min_2759 explică:

Pai sincer mie imi place Vampire Knight, lovely complex, naruto, bleach, 'Death Note, Romeo x Juliet, etc xD

| Anneh a răspuns:

Pai uite lista mea:
Kilari-care din pacate nu mai difuzeaza crying
Yu Yu Hakusho-foarte frumos.dar s-a sfarsit crying, poti sa il vizualizezi si pe googlewinking
Doctor Who-s-a terminat si avea foarte putine episoade, dar afost belea rau frate :dlove struck
Vampire Knight-love strucklove struck
Romeo si Julieta love strucklove struck
Naruto/Shippuden-love strucklove strucklove struck:*:*:*
Deltora quest/guest (nu sunt sigura cum era.)
Inuyasha-Imi place mult Kagomelove strucklove struck
Imbatabil Banzuke(nu e anime dar este frumos si ti-l propunhee hee
Soul Eater-Secera Mortiilove strucklove struck
Nanalove strucklove struck

| MARIA_3757 a răspuns:

Ce zici de bleach,naruto, death note, hell girl