| aleexia a întrebat:

Imi puteti da va rog un sfat? :D
Mi-am facut de curand un blog pentru ca imi place mult sa scriu, doar ca nu stiu daca ma descurc bine sau nu. stiu ca temele nu prind e toata lumea, dar ma reprezinta. Voua cum vi se pare? ce as putea imbunatati?
mersi mult:) dau funda!
http://cuvintesicarti.blogspot.ro/

4 răspunsuri:
| MrAlegzandruh a răspuns:

In prium rand pune si tu un link cu blogul, apoi te poti astepta la o parere.Bafta!

| aleexia explică (pentru MrAlegzandruh):

Am pus link. scuze, mi-a scapat big grin

| MrAlegzandruh a răspuns:

Mi se pare mai mult un jurnal, dar e destul de captivant, pentru persoane care ar vrea sa afle povestea pana la final.P.S:ai putea corecta cateva greseli de gramatica, cu totii le facem mai ales atunci cand scriem repede ce ne trece prin cap!

| Cooooooooooooooooooooooooooool a răspuns:

Nu cunosc blogul...

.......nu mă exprim.