| madalina2013 a întrebat:

Eu sunt prietena lui mada mai stiti cand va pus intrebarea ca daca ma excit raman insarcinata? Mi-am dat seama ca nu am cum dar acum am alta problema! DE ce am burtica tare ....si am inceput sa ma ingras(ps e adevarat ca am mancat mult de sarbatori dar fac exerciti si am slabit)aveti o explicatie pentru asta?
Daca da va rog ajutati-ma dau funda happy

Răspuns Câştigător
| AllePunct a răspuns:

Singura explicatie pe care o am, este ca te dezvolti altfel siai conformatia corpului diferita. Nu-ti fa griji, nu ramai insarcinata daca te exciti, probabil ca asta este, sau faptul ca ai mancat mult de sarbatori, si asta este o varianta.Kilogramele in plus nu se dau jos usor. Incearca sa faci mai multe exercitii si sa manaci cat mai multe lichide(iaurturi, lapte, alimente mai usoare)
Te pup, si ai grija de tine:*

4 răspunsuri:
| Irena97 a răspuns:

Ai noroc ca ai abdomenul mai tare.
Daca simti ca se umfla acum, treci la exercitii, sigur e de la mancarea de sarbatori.

| xAlvin a răspuns:

Pai daca faci exerciti si ai slabit ai di dat jos din burta?

| madalina2013 explică (pentru xAlvin):

Nu ai inteles! da am slabit 2kg dar de ce am burtica tare?

| Denisa_Laura_1995 a răspuns:

Mai fa exercitii si vei da jos burta :*