| Mylittlesuntun56 a întrebat:

Hei TPU
Îmi place de un baiat dar el nu știu dacă ma place se uita mereu la mine și când am fost mai muti oameni și era și el, eu am căzut din greșeală iar ceilalți au ras el doar mia zâmbit nu a ras
Dar i-am dat cerere de prietenie pe Facebook și a respins-o adică nu a confirmat-o a șters-o, de ce oare?
Credeți ca ma place?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar el stie daca te place sau nu.
Poti incerca sa intri in vorba cu el in realitate si probabil iti vei da seama daca ii place prezenta ta.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Intreaba-l