| Anonima975 a întrebat:

Sunt la liceu iar mie îmi place de un băiat care e cu un an mai mare ca mine, dar are iubita. Mereu când nu e cu iubita lui se uita la mine destul de mult. Adică dacă eu vreau sa ma uit la el, îl vad ca el se uita deja la mine. Când e cu iubita lui se săruta mult, dar sunt destul de plictisiti. Când ies afara ii vad stand pe banca și nevorbind nimic. Ce credeți, ma place? Eu nu ma consider ceva wow dar am fost fluierata de 3 ori în 3 săptămâni(atâtea am auzit, acum nu știu). Cum îmi dau seama dacă ma place pe bune? Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Pai te place asa cum place si pe celelalte, la inceput, apoi se uita la alta, asa va face si cu tine daca ai deveni iubita lui. Deci nu e omu potrivit, altul la rand. Doar nu o fi prost sa nu te bage in pat daca are ocazia! Normal ca te place macar pentru sex.
Si oricum rau nu este, ca si tu te-ai simti bine, insa sa nu te astepti la ceva serios.

| Anonima975 explică (pentru Mosotti):

Pai eu sunt a 9-a și el a 10-a

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor)) nu pot să cred că cineva măsoară cât arată de bine după niște fluierături de la toți cocalarii rolling on the floor))
Probabil e plicitisit de relație și au început să-i atragă atenția și alte tipe da oricum lasă-l în pace că-i de rahat să te bagi în relațiile altora

| Mosotti a răspuns (pentru Adry05):

Da, este un din ala smecher cu minte scurta poate, arata f bine si sexeaza fufe dar nu da doi bani pe ele.

| Andreeush a răspuns:

Oare de ce te interesează?
Chiar vrei să fii cu un astfel de băiat?
Dacă tu ai dreptate și lui îi fug ochii după tine înseamnă că nu respectă relația pe care o are.
Cine îți garantează că nu o să se uite după altele când o să fie cu tine?
Mai bine caută un băiat care să nu aibă prietenă.

| Holiday a răspuns (pentru Andreeush):

De unde pana unde ideea asta ca in momentul cand ai o relatie trebuie sa-ti pui ochelati de cal?!

| Andreeush a răspuns (pentru Holiday):

Ideea era că e pierdere de timp să te uiți după un băiat care deja are o relație.