| oliviascarlett a întrebat:

Hey tpu...baiatul de care îmi place e in clasa cu mine si îl surprind de multe ori uitandu-se la mine si încearcă sa intre in vorba cu mine,odata s-a asezat in banca cu mine fără sa îmi spună nimic, iar eu nu am stiut ce ar trebui sa faclaughing))). Credeti ca exista sanse sa mă placa? El e mai timid putin.

Răspuns Câştigător
| Robert1999999 a răspuns:

Evident ca te place, da-i o sansa, nu se stie puteti fi suflet de pereche, cum ai spus si tu ai putin mai timid, decat sa fie un golanas sa te faca sa suferi intruna, mai bine timid, dar sti ca te uibeste mereu.

happy

2 răspunsuri:
| UrsuletulDePlush a răspuns:

Normal ca te place..Incearca si tu sa intri in vorba cu el, poate asa o sa-i dai o speranta si poate o sa fiti impreuna

| oliviascarlett explică:

Chiar crezi ca e evident ca ma place? Problema e ca si eu sunt timida, deci nu stiu cum am putea sa ajungem sa fim împreună.