| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, mai demult m`am uitat la inceputul unui film ...era de groaza. o familie tocamai ce venea acasa, iar fetita lor se plimba pe afara cu rolele, parinti s`au pus in pat la culcare iar fata a venit noaptea la ei in camera cu un ursulet in mana si a inceput sa-l muste pe tacsu, tacsu s`a dus dupa maicasa in baie ca a vrut sa o atace, ea a reusit sa scape, si s`a ascuns impreuna cu altii intr-un mall, dupa aia nu m`am uitat si acum nu stiu cum se mai cheama, eu cred ca este unu dintre episoadele The Rezident Evil, dar m`am uitat la toate si nu era nikiunu de genu asta, va rog ajutati`ma si spuneti-mi si mie cum se numeste, dau funda la raspunsul corect happy

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Dawn of the dead http://www.youtube.com/watch?v=8LUzJAsa-gg

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru M25M):

L-am vazut nu mi se pare cine stie cehappy

| M25M a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Este un film american cu zombi la ce te asteptaibig grin!?!
Incearca REC sunt 2 parti, film cu zombi spaniol foarte bine facut, parerea mea, unul dintre cele mai bune din acest gen.
P.S. Fereste-te de Quarantine, fiind doar un remake(slab) al originalului recomandat mai sus.
Toate cele bune!