| tantigeta a întrebat:

BUNĂ! Cand eram mai mica, acum cativa ani am vazut un film de groaza cred ca pe kanal d, in care o fetita era bolnava cu capul si intr-o zi cand maicasa insarcinata ii face baie o omoara si ii ia copilul si pe ea o lasa in cada si apare taicasu si o gaseste jucandu-se cu copilul si il ia si fuge cu el. DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Baby Blues (2008) are câte ceva din ce zici tu aici
https://www.youtube.com/watch?v=WaKlJGrfV-s

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"cand maicasa insarcinata ii face baie o omoara si ii ia copilul"

Cum reușește să își ucidă mama? O îneacă? Prin electrocutare?
Dacă mama ei era însărcinată, cum poate fiica să îi ia copilul nenăscut?
Oferă mai multe detalii despre film. Eventual, in ce an l-ai vizionat la TV.
Secvente asemanatoare cu descrierea ta apar și in Hide and Seek (2005),Before I Wake (2016), Dark Water (2005),Perfect Sisters (2014) etc

| faramatania a răspuns:

Vezi și The Clinic (2010)
https://www.imdb.com/title/tt1345772/

| anonimg a răspuns:

Filmele de groază nu sunt sănătoase. Ele trebuiesc desființate pentru că afectează psihicul: al nostru sau al copiilor care se vor naște. Teama, frica și starile de panică îi vor urmări fără să știe cauza: filmele de groază.