| Luciana0313 a întrebat:

Mie imi place de un baiat, iar acum cateva zile o prietena mi-a facut cunostinta cu el. Nu stiu ce sa fac, sa il las balta sau sa continui sa vorbesc cu el? Nu cred ca ma place, din atat de multe fete frumoase de ce tocmai la mine s-ar uita? Imi vine sa las totul balta dar il plac prea mult, deci ajutati-ma va rog!
Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

De unde stii ca nu te-ar placea? Ar trebui sa ai mai multa incredere in tine si sa nu te mai compari cu alte fete, fiecare este frumos / unic in felul lui / ei. Frumusetea vine si din interior. Poti vorbi cu el cand il mai vezi, sau poti incepe o conversatie pe internet, sau prin telefon, insa sa nu dai impresia ca esti obsedata de el.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai face bine sa il lasi, baietilor le plac fetele cu caracter puternic nu cele ca tine care fug de orice confruntare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vorbește cu el dacă îl placi, nu renunța așa ușor. cunoște-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar il placi asa cum spui, nu renuntat la el, fa tot posibilul sa fii cu el, si stai linistita ca te poate place si pe tine, esti tot o fata nu? Nu conteaza cum arata altele si cum arati tu, tu esti frumoasa in felul tau, esti unica, speciala asa cum esti tu. Bafta multa! happy

| cristi10grei a răspuns:

happy te consideri urata? si de ce te consideri asa? ori ce fata e frumoasa in felul ei, doar trebuie sa descoperi latura frumoasa 1 continua sa vorbesti cu el si incearca sa nu te mai consideri urata happy