| Simoo14 a întrebat:

happySunt bune sampoanele de la AVON? Tocmai mi-am comandat unul si am auzit ca nu sunt prea bune:-s

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Sunt foarte proaste eu iti comand ceva de la nivea sau dove sau syoss in nici un caz de la avon si garnier...

funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Dacă te referi la Advance Techniques aşa e, nu sunt foarte bune. Eu l-am aruncat după a treia spălare.

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Și eu am făcut greșeala că mi-am comandat. happy Mie mi s-au părut foarte proaste, începuse să îmi cadă părul când foloseam și am renunțat. Nu îți recomand, însă depinde de fiecare. happy

| grapeFruit09 a răspuns:

Pai depinde.Personal nu-mi place productia Avon.Zic ca mai degraba nu, decit da.