| sandra99 a întrebat:

Sampoanele de la avon sunt bune, dar mastile de par?

Răspuns Câştigător
| onlyagirl a răspuns:

Eu le folosesc:dsincer.iar serul verde pentru par e minunat cand ai parul ars de la placabig grinnu zic ca il trateaza, dar mascheaza foarte binebig grineu una sunt multumita.iar preturile sunt mai mult decat accesibiletongue

3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Buna! Depinde ce sampon. Cele din gama Naturals nu sunt prea bune (parerea mea) in sensul ca fac foarte multa matreata. Cele Advance Techniques sunt bunicele. Cat despre masti, sunt si ele destul de bune, dar nu cu rezultate spectaculoase. Am vazut ca au aparut acum niste masti cu afine sau zmeura, ceva (o chestie roz) in gama Naturals, care arata tentant. Poate le incerc si eu. O zi frumoasa!

| Loryb a răspuns:

Eu recomand sampoanele si mastile de par Avon. Iti trimit un link unde vei gasi mai mute informatii despre toate produsele de ingrijire a parului de la Avon, acest link te va ajuta sa iti gasesti produsul potrivit parului tau (par vopsit, matreata, hidratare): http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Ingrijirea%20par, astfel vei economisi banii si vei avea rezultatele dorite.

| Ursachi_Katalyna_1998 a răspuns:

Sunt bune, dar eu le prefer pe cele Yves Rocher. Au o calitate cu mult mai bune si preturi mai mici.
Uite link catre siteu lor http://bit.ly/Sy5oav