| Alexia20 a întrebat:

Sampoanele avon sunt bune?

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu

| Loryb a răspuns:

Este greu de raspuns la o intrebare atat de generala. Eu folosesc produse de la branduri diferite. Orice ai alege, Avon sau alta firma, trebuie in primul rand sa te evaluezi: de exemplu par (gras, uscat, matreata), sa iti faci un inventar al produselor de care ai nevoie si sa te informezi, sa citesti instructiunile si sa le testezi pe propria piele si abia atunci vei fi sigur ca ai facut alegerile potrivite si corecte. Eu sper ca blogul despre produse Avon, te va ajuta sa te informezi in legatura cu produsele Avon, daca ai nelamuriri, scrie-ne: http://produse-avon.blogspot.ro/

| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar nu toate şampoanele de la avon sunt bune...acum depinde şi la care te referi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate.Nu ti le recomand pe cele ieftine.

| Syndre a răspuns:

Nu, produsele Avon sunt de calitate proastă.

| Imstrong a răspuns:

Nu,unele dintre ele doar.
Nu cumpăra şampoane ieftine că o să-ţi facă mătreaţă şi o să dai banii degeaba.
Depinde ce gamă alegi.
Mărcile bune de şampoane sunt Garnier, Pantele şi Schauma.
Funda? Dacă te-am ajutat.

| szantoiulia a răspuns:

Da eu am avut varianta de 700 de mililitri si se numea ultimate volume si mi-a placut foarte mult happy imi lasa parul foarte fin si cu mult volum. sper ca te-am ajutatwinking

| Dragoş_Rusu_1992 a răspuns:

Da. Depinde de care folosesti big grin. Primesc funda?