| Madutzza98 a întrebat:

Hei TPU, sunt cam speriata acum de vreo 5 minute am inghitit cam jumatate de unghie falsa si avea colturi ma jucam cu ea si am inghiti-o sad se poate intampla ceva rau, o.O?
Funda ♥

Răspuns Câştigător
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Stai linistita love struck nu se va intampla nimic love struck data viitoare ai grija ♥ te pup love struck

6 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

whistling Hmm, pe viitor nu te mai juca cu asa ceva... Nu cred ca o sa se intample nimic.

| Madutzza98 explică (pentru AOLEVRIC):

Va multumesc chiar m-ati mai linistit happy

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Madutzza98):

Ne bucuram big grin.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Nu se va intampla nimic rau, dar ai grija pe viitor la un posibil inec

| Àηđяεëa a răspuns:

rolling on the floor) M-ai amuzat pe ziua de azi
Nu o sa se intample nimic. daca te uiti pe TLC e o emisiune cu accidente bizare si chestii de genu..sa vezi aia ce inghit..si linguri laughing

| lauraroxi a răspuns:

rolling on the floorNu ti se va intampla nimic!