| YouDontKnowMyName a întrebat:

Hei,TPU! Sunt putin confuza.Imi place de un baiat.Se tot holbeaza la mine, imi zambeste si se intereseaza foarte mult de mine.Eu cu el nu am vorbit niciodata cu el dar prietena mea cu el da si tot ii pune intrebari ciudatate prietenei mele despre mine si mi se pare ca e evident ca ma place.dar nu demult prietena mea l-a intrebat pe Facebook daca ma place si tot neaga, dar incontinuare se holbeaza si cand imi aude numele e ceva in gen foarte fericit si se inroseste. Deci ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| VreauSaAjut2000 a răspuns:

E evident ca te place, dar in acelasi timp este este si timid '' cand imi aude numele... se inroseste '' si plus ca nu a incercat sa vorbeasca cu tine, deci te place dar e timid, incearca tu sa faci primul pas, stiu cum e pentru ca si eu sunt asa cam timid de felul meu si nu prea am curaj sa fac primul pas; )

| YouDontKnowMyName explică (pentru VreauSaAjut2000):

Da,dar nu inteleg de ce timid si neaga ..prietena mea i-a spus lui ca il "simpatizez" si el a zis ok.Si azi la ora de sport a vrut sa vina spre mine dar apoi a ocloit si a zis"sa ma i-a dracu" deci eu nu ma stiu ce sa cred pe bune laughing)

| VreauSaAjut2000 a răspuns (pentru YouDontKnowMyName):

; )) e clar ca e ''indragostit''

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca da, insa nu vrea sa ii spuna prietenei tale. In cazul in care tu nu il placi, probabil ca nu vrea sa pice de fraier. happy

Daca si tu il placi, da-i un semn. Cel mai probabil nu te va refuza.