| PufyPufarina a întrebat:

In curand va fi ziua iubitului meu care v-a implini 19 ani. Imi puteti da idei de cadouri? (am 16 ani )

9 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Un oral mic.

| neutrino a răspuns:

Iata o lista: un creion, un pix, o carte, un tricou, adidasi, cosmetice, un lantisor si o bratara din aur, o bicicleta, o motocicleta, o masina. Depinde numai de gusturile voastre si de bugetul tau. Poate ii oferi o seara romantica, in oras, la munte sau la mare, cu sau fara sex, depinde de placerile voastre.

| Klandestin a răspuns:

Niste lumanari micute,. niste petale de trandafir, si o seara superba.

| Maxnonymus a răspuns:

Logic, ca logic ar fi sex laughing)) dar poti sa faci ceva dragut pentru el gen sa-i faci ceva frumos..nu stiu...o bratara, un lantisor...adica ceva semnificativ, sau poate o bratara, o cina si o partida buna.

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Daca oral nu vrea, da-i o laba

| redjhon69 a răspuns:

Un oral ar fi perfect

| PufyPufarina explică (pentru redjhon69):

Nu cred ca isi doreste asta de la mine

| FinettiMondiale a răspuns (pentru PufyPufarina):

Atunci de la vecina?

| Girafaoftic a răspuns:

Durex