| Lumii a întrebat:

Hei TPU.:*. Vreau sa imi cumpar un ondulator Remington Ci76 ( http://www.remington-style.ro/coafat/ondulatoare_perii/O ndulator-de-par-Remington-Ci76-28.html ). acesta este modelul. Dar nu stiu mai nimic despre el.Adia nu stiu cat dureaza buclele fara fixativ, arde parul nu il arde, am parul in scari peste umeri.Si nu sunt sigura daca ar trebui sa il iau.Nu vreau sa dau abnii degeaba pe el.funda.sa imi spuna despre el cine are si daca este multumit de el.:

1 răspuns:
| FunKy_3160 a răspuns:

Mie mi se pare destul de Ok! Adica, nu trebuie sa ai bugetul ridicat pentru acest ondulator! Mie mi se pare Ok! Daca stau sa am gandesc bine. nu arde parul daca folosesti spray de protectie impotriva caldurii de la syoss sau alte firme, dar iti recomand syoss! Sper ca te-am ajutat! Sa ai o zi buna! PaPa! Funda daca doresti!