| Nayuky a întrebat:

vreau sa imi iau un yorkie insa vreau sa imi iau de la o canisa.cam cat costa? si este vreo canisa cu yorkshire terrier in Timisoara?
Dau fundita

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

În jur de 500 de euro costă. happy
Păi trebuie să te interesezi în PetShop-uri de unde poți cumpăra un cățeluș.

| Nayuky explică (pentru Andarock):

Cel mai scump e cam 300..sau 350 in petshopuri(dar fara pedigree) dar de la crescatori poti lua cu 250 cu pedigree

| Andarock a răspuns (pentru Nayuky):

300 - 350, serios? Verișoara mea și-a luat pui cu 500 de euro. O fraierit-o ăia laughing))
Se vede că ști cât costă și de unde să-ți iei. O să-ți placă să ai un cățeluș :*

| Nayuky explică (pentru Andarock):

Pai da..insa nu stiu cam cat costa la canisaca in rest m-am informata de vreo 4 luni de zile.Si da o sa imi placa avand in vedere ca mi-a luat 7 ani sa ii conving sa ma lase cu caine in casa..si asta doar din pur noroc ca fratele meu a vrut o bicicleta si asa mama a stabilit ca daca imi doresc si eu un caine de ziua mea o sa imi i-a..insa vreau sa fiu informata bine ca stiu ca pot sa te jegmaneasca de numa..la petshop sunt foarte scumpi cu pedigree cam 500 de euro.dar mai e si o agentie care importa si la aiai sunt cam 300 de euro dar fara pedigree insa in piata eu am gasit cu 250 de euro cu pedigree.