| Kawaaii a întrebat:

Heii.vreau si eu sa slabesc pana in marite:/ am 59 de kg..si vreau sa slabesc ambitie pot avea dar cuu sportu nu prea adica daca fac in casa exercitii ma plictisesc..si de alergat nu e vreme afara...am fost la o sala sa ma interesez, dar trebuie sa am buletin si eu il fac abia in noiembrie..si m am saturat nu ma simt bine in pielea mea..si chiar vreau sa slabesc..adica daca fac 20-30 de min in fiecare zi + ca nu mananc decat o felie de paine neagra dupa la scoala la 10 un mar si cand ajung acasa adica la 14-15 o supa si dupa pe la 6 un iaurt este bine? si dupa ora 6 nu mai mananc... FUNDAAA.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai insirat un ghiveci de vorbe aici ca nu stiu cine va intelege ce vrei.

| Kawaaii explică (pentru darrio2007):

Mare **** sti..eu doar am zis ce am vrut sa zic..asa ca stai chill si nu mai comenta atat, deoarece nu pari mai interesantwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Kawaaii):

Mda.Bine.Si ce inaltime ai? Ca nu stai rau cu greutatea, totusi.Regimul e bun.Mansarda te cam paraseste.

| Kawaaii explică (pentru darrio2007):

1,55.straight face daca eram inalta era altceva.sad

| darrio2007 a răspuns (pentru Kawaaii):

Intr-adevar.Esti cam durdulie pentru inaltimea ta.

| Kawaaii explică (pentru darrio2007):

Da stiu, dar cu ambitie o sa dau jos nu ma las, deoarece daca vreau pot big grin nu ma las pana nu ajung cum vreau sa fiu, pup:*

| darrio2007 a răspuns (pentru Kawaaii):

Ok.Iti doresc succes.Pup.

| iemuc100 a răspuns:

Eu daca as manca cum zici tu acolo m-as considera muritor de foame laughing Mi se pare putina mancare, mai bine mai adaugi putina mancare si vreo 30 min de antrenament in plus, eu sa ma tin in forma joc fotbal cel putin de 2 ori pe saptamana cu prietenii.

| VeldroN a răspuns:

In primul rand trebuie sa te simti bine in pielea ta pentru ca 59 kg este destul de bine.
In al doilea rand regimul tau este foarte bun.
In al treilea rand daca vrei un sfat cat mai bun intreaba medicii.
Fundita? big grin

| SLideLO a răspuns:

Uite o pagina care mi-a fost foarte utila :https://www.facebook.com/profile.php?id=234543670085007&ref=ts&fref=ts. slabesti usor si sanatos;). sa-mi spui daca ti-a placut.

| Mariaaaaa02 a răspuns:

Du-te la sala,baga cel putin o ora jumatate,de cel putin trei ori pe saptamana,tine un regim fara paine,fara paste,fainoase,si fara prea mult dulce, mananca multe fructe, si bea apa multa, face minuni, abitie sa ai happy O seara buna

| Kawaaii explică (pentru Mariaaaaa02):

Nu am cum la sala, deoarece inca nu am buletinsad

| Mariaaaaa02 a răspuns (pentru Kawaaii):

Hmmmm,ciudat...sunt sali de fitness care nu iti cer buletinulbig grin

| Kawaaii explică (pentru Mariaaaaa02):

In constanta se pare ca nulaughing