| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUlove struckvreau si eu niste stss`uriii:Xceva mai faine mai diferite:X

Răspuns Câştigător
| DeeaLove4 a răspuns:

Băă! Eu îl iubesc.Restu nu vă priveştewinking

you're perfect, yes it's true. but without ME. you're only You. sad

Este atât de schimbată! Exact cum ai zis tu că nu o să fie vreodată

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala.

Stiu cå vrei`love struck, daя nu pяea pσ†i. winking `.Cuм vrei †u,`kiss asa vσя †σ†i`:╳. laughing

M:am pierdut aşa de mult prin amintiri, încât le ţin minte pe toate! ♥.♥

Cand vine vorba de iubire, baby, spune-le ca ma ai pe mine love struck!

Daca viata'i in alb si negru atunci cand tu vrei sa zambesti si lacrimi curg, ia culori si spune tu poti sa le opresti!

Si desi nu pot sa spun in cuvinte ce simt smug pot spune din privire! :*

# Tot timpu` asta te.ai prefacut atat de mult pentru finalu` meu fericit! happy

.Si sa te strang in brate tare... Dar stiu c.o voi face de acum! ♥

Prietenia este un cuvânt simplu și totuși este foarte greu de explicat ce inseamnă acest cuvânt

Pentru toate clipele frumoase si pentru toate vorbele tale false! oh go on

• Dar îmi plac momentele alea în care iei foc că nu vreau să-mi dezvălui sentimentele! love struck

Si n' am de gand, sa te mai las curand Si totusi ma crezi pe cuvant chiar daca o iei razand love struck.

• Îtsi spun si tie ce mereu îmi spun si mie : Nu e tocmai totul perfect, dar o sã fie.

Si Stiu ca e greu sa vrei, dar sa nu poti` sa-i dai uitare Ca nimeni nu te face sa ai lumea la piCci0are!winking

♥Adorm cu tine’n gand si gandul asta ma omoara♥

)♥Ai un mod de a veni usor la mine Si cand iei, iei tot ce e mai bun din mine; x

Give Me a Smilehappy

3 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau... Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Ca să poţi să îţi depăşeşti instinctele, trebuie să ştii să îţi controlezi voinţa!

Au fost momente de aur,au fost sclipiri de lumina,au fost lucruri pe care nu le-as mai face niciodata.

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste...

Vreau sa zambesc,e dimineata. Tre' sa'mi pastrez pofta de viata!

Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri!

Lucrurile nu se intampla asa deodata, trebuie sa le faci sa se intample de fiecare data

Urmeaza`ti calea, mergi mereu pe drumul tau... Iar daca nu poti sa faci bine abtine`te sa faci rau!

Deschide ochii și privește în jurul tău, totul în viața asta este bun sau rău!

Stiu... intr-o zi iti vei dori sa revii, insa sufletul meu cald tu nu-l vei regasi

Râsul ei copilăresc ţi-a rămas în adâncu` sufletului.
e inocentă, dementă, dulce când vrea, şi ar fi putut fi,, doar a ta''!

Şi cineva mi-a spus intr-o seară : " O legătură ruptă odată, nu se naşte a-2-a oară!

Tu bagă la cap şi nu te teme mai bine mai târziu decât prea devreme.

Sunt chestii care-atunci ziceam ca dor.Acum le desenez zambind pe covor.

Sper sa iti placa :*

| DeeaLove4 a răspuns:

Zâmbetul ei de copil nu se răzbună, te face să te simţi cel mai puternic om când o ţii de mână. kiss

• te`ay saturat sa`tzy pui viata ca o intrebare, tine kapul sus, chiar daca` doare tare! :]

shI daca n-aR fi EL niMiC n-aR mai Fii la feL big grinwinking:*:*

Te iubbesC :*!

Ii cer o raza de lumina.imi pune soarele pe cer.; x

Ai locul tău love struck în inima mea :* şi nimeni;; ) nu ţi-l poate ocupa oh go on!

Fa ce vrei cu viata ta;; ), lasa lumea sa spuna rolling eyes ce vrea oh go on.

Sa sti ca tu ai ramas aici love struck in inima mea!

Holding you`r handlove struck

Stiu ca ´ a trecut ´oh go on. Nu va mai fi ´ ca la inceput!;( ´ Nu credeam ´ [-x. Ca-mi va fi greu ´ rolling eyes Am fost noi ´ love struck. Aqum sunt doar eu ´! happy

Doare atunci cand pierzi pe cineva care nu se mai intoarce inapoi

♥Vreau sa-ti amintesti ca ne vedeam.

]

| PamPam_3003 a răspuns:

Buna.

1. Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă."

2. "Sunt succese care te înjosesc şi înfrângeri care te înalţă."

3. "Zborul este învăţarea aruncării tale pe pământ cu rateu."

4. "Dacă ai succese, poţi câştiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi. Încearcă oricum ar fi!"

5. "A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni."

6. Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

7. Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

8. sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut si inca alte cuvinte care imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud

9. Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!

10. Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta!

11. Ti se pare ca e un vis.dar.e realitate; x

12. traiesc din amintiri.si'mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut