| catty443 a întrebat:

Hei tpuuu.am mare nevoie de ajutor.am aflat de la o prietena de-a mea ca prietenul meu imi va face un cadou de craciun. faza e ca, eu nu prea am bani si nu stiu ce sa ii dau, as vrea ceva mai semnificativ, sa nu coste prea mult, sau stiu eu, sa-i fac eu ceva.are cineva idei? va rog, dau fundita![ si craciun fericit tuturor >:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un CD cu toate momentele superbe din viata voastra!

3 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

O simpla felicitare cu TE IUBESCwinking o sa fie surprins mai ales daca e facuta de tinewinking

| Happiness_8100 a răspuns:

Ii poti gati o prajitura in forma de inimioara si un mesaj pe ea(gen initialele voastre=Love)
Sau sa ii faci un desen mare cu urari, declaratii, poze, si diferite decoratiuni.
Sau ii poti coase singura o jucarioara de plus, dintr-un material dragut dar care nu iti mai trebuie, umpluta cu vata, si sa aiba o fundita la gat cu un mesaj frumos de Craciun cu dragoste.

Sper ca te-am ajutat.
Va urez craciun fericit la amandoi :*

| DjLexaa a răspuns:

Ai putea sa ii iei un album foto, cu o urare pe prima pagina scrisa de tine, iar pe restul sa pui cateva poze cu voi doi.Mai departe va trebui sa continuee el.big hug fundita?