| anonim_4396 a întrebat:

Hei.um ma simt cam jenata, sa intreb.pentru ca nu prea imi place sa vorbesc despre ceea ce simt.deci
Am avut un prieten acum mult timp, si a durat foarte mult. dar ne-am despatit din motiv ca el petrecea prea mult timp cu alte fete si mie nu-mi prea placea lucrul aceasta.

Inca mai am sentimente pentru el.

Un sfat? va rog.credeti ca a fost vina mea ca ne-am despartit? credeti ca mai am nevoie de el? sau ce e mai bine sa ma inchid in mine.incercand sa uit de el? si nu numai las pe nimeni sa ajunga la inima mea.[multumesc pentru tot

Răspuns Câştigător
| olian a răspuns:

Nu cred ca a fost vina ta,e normal sa nu iti convina sa-l vezi cu alte fete,si eu as face la fel daca as fi fost in locul tau, incearca sa-l uiti viata merge mai departe, si te vei indragosti din nou.

| Alliciaa a răspuns (pentru olian):

Multumesc Frumos pentru raspuns.o perioada de timp am crezut ca a fost vina mea, caci mereu ma certam cu el, si el tot spunea ca "mi-am facut-o cu mana mea"

| olian a răspuns (pentru Alliciaa):

Nu ai pentru ce,imi place sa ajut persoanele cu sfaturi, si cred ca el nu te merita dupa cum imi dau eu seama, si lasa e bine sa zica ca ''ti-ai facut-o cu mana ta''doar noi cu mainile facem lucruri bune si inteligente nu? si capul sus! nu te merita!