| Ingridd22 a întrebat:

Heii! Alergatul pe loc ajuta la slabit? big grin

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te ajuta daca e vorba de banda de alergat

| Esperança a răspuns:

Dacă alergi foarte mult cred că da, în comparaţie cu statul pe loc...
Însă trebuie să îţi faci şi un regim alimentar, că nu doar alergatul te ajută la slăbit.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WfbD4njJ0Io

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Desigur draga.

| Konata a răspuns:

Da, daca il faci corect, de putine ori si mult ajuta la slabit.

| Ingridd22 explică (pentru Konata):

Cum adica daca il fac, corect?happy

| Konata a răspuns:

Pai trebuie sa faciu corect jocul de glezne, si sunt mai multe tipuri de alergat pe loc: cu genunchi sus, cu picioarele la fund.happy

| MyaEmy a răspuns:

Da,daca executi si alergare cu genunchii la piept, alergarea usoara si alergare cu picioarele la sezut(toate acestea pe loc).
Sper ca te-am ajutat happy

| Darcklight a răspuns:

Scumpo alergatul pe loc nu ajuta sa slabesti, apucate de alergat nu fi lenesatongue, pa pa!

| Ingridd22 explică (pentru Darcklight):

Nu sunt lenesa draga. doar ca nu am timp sa ies toata ziua in parc si sa alerg.

| Wolfyye a răspuns:

Eu zic sa nu alergi pe loc, pentru ca la un momentdat te vei plictisi.E ca si cum ai sta pe loc...crede-ma,nu-ti foloseste cu nimic.