| Șhoghetăn a întrebat:

Heii alll vreau si eu niste statusuri de dragoste sad! Dau fundoi :X kiss!

Răspuns Câştigător
| diana26 a răspuns:

I need you on and on and on in my life
•Trăieşte viaţa cu prietenii adevăraţi.
•You make me feel like I'm the only girl in the world.
•Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori.
•But if I had you, that would be the only thing I'd ever need.
•Unde nu o sa fii tu, cea mai mare distractie o sa fie!
•E iar octombrie si ploua marunt.Am mai pierdut o vara sperand.;(
•Sunt acele nopti cand ne adunam cu totii.Cand radeam si glumeam pana dupa miezul noptii.]
•Aş vrea să ţină capul sus toate prietenele mele.Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele!
• Sometimes hurts too much;-s
•O fataa specialaa nu o intalnesti la orice pas.Cand nu mai ai sperante, ea te scoate din impas.
•Ea nu e sora mea pe bune, dar am avut noroc că am găsit-o prin atâta lume.
•Nu îţi petrece timpul cu cineva care nu e dispus să şi'l petreacă cu tine.
Funda? puppy dog eyes