| mInkoore a întrebat:

Heii ^_^.....Am 12 ani si imi place de cea mai buna prietena a mea sad.Nu stiu ce sa fac.Noaptea visez ca ne sarutam si e asa placut.Cand vine la mine acasa si o privesc imi vine sa o iau in brate sa ne sarutam big grin.Oare sunt lesbi de la o varsta asa frageda sad? Ce sa fac ca sa o sarut? laughing))))))))))))))))))))))
P.S Fara caterinca sau ceva de genu straight face... FUNDITA!

6 răspunsuri:
| Alisse a răspuns:

Da se poate sa iti dai seama ca esti lesbiana chiar de la varste fragede dar nu iti face griji! Mai asteapta putin o sa iti dai tu seama daca e asa sau nu.

| Laurentizyu a răspuns:

! Nu cred ca esti lesbi, doar prietene foarte bune.cand esti mica asa se intampla.ne atasam de prietenii cei mai dragi.Sa nu cazi in extreme, deoarece etapa asta va inceta la un moment dat, eu spun sa ii spui si ei si veti rade pe acest subiect impreuna, sau nu>Oricum esti prea mica sa intelegi exact ceea ce se petrece.sincer.normal ar fi trebuit sa ai o retinere in a o saruta, chiar daca o placi, sunteti fete.mai bine gandeste--te la un baiat care te place sau pe care il placi! Sa fiti cuminti!

| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Nuti face griji este de la hormoni.o sa-ti treaca 100%

| Macaw a răspuns:

Dacă chiar nu vorbeşti la caterincă, te pot ajuta cumva.

E normal ca pe la vârstele de 12-15 ani să ai atracţii şi faţă de acelaşi sex, deci n-ar trebui să-ţi faci griji până la 16-17 ani că eşti homosexuală.
Nu încerca să faci nimic, treci cu vederea. Fă-te că de fapt nu îţi place de ea.
Şi, nu cred că e chiar iubire ce simţi tu pentru ea, e mai mult... e de la hormoni. Cei din mâncare, mai ales. Ăia sunt cei mai nenorociţi. Eh, lasă. Probabil e doar o atracţie fizică.

Deci nu te speria şi treci cu vederea, aşteaptă până te maturizezi şi atunci îţi poţi decide orientarea sexuală. (:

| Elena2015 a răspuns:

Prima data am crezut ca esti baiat si mi-am spus : 'Vai cat de dragut :3 Prima iubire, primi fiori :3 Ce frumos ' dupa cand am vazut ca esti fata am ramas gen :o straight face laughing) Mie nu mi s-a intamplat asa ceva straight face Nu stiu daca e normal sau nu eu iti recomand un psiholog happy

| mInkoore explică:

Multumesc happy