| IrinaMills a întrebat:

-Heii. Am o problema, as spune eu thinking Acum un an am fost cu nasul, al doilea celei mai bune prietene ale mele(Claudiua si are 13 ani)... El e la aceeasi scoala cu noi, da' putin il mai plac si, si el ma mai place thinking Da' nu stiu cum sa-i spun.
PS. atunci m-am despartit de el pentru. ca la scoala iesa in pauze de' nu vorbeam niciodata face to face "fata in fata" cu el, doar de 3-4 ori. in rest vorbeam pe mess, prin mesaje si la tell happy...

Dau FUNDA, clar:*!

Răspuns Câştigător
| alexionut14 a răspuns:

Oricat de ciudat ar suna cel mai bine e sa-i spui direct ca-l placi daca si el te mai place va spune da, dar daca vrei sa fie mai complicat intra in conversatie cu el pe subiecte comune fa-l sa rada si sa se simta bine apoi ii dai mici indicii ca il placi dupa care (daca nu o face el deja) il intrebi daca te place

3 răspunsuri:
| Ally4ily a răspuns:

Poti sa ii spui prin intermediul unei prietene ca il placi si daca ar mai vrea sa aiba o relatie cu tine, dar fara sa ii spui ca tu ai intrebat. Sau ii poti spune pe mess ca daca ar mai vrea sa fiti din nou impreuna trebuie sa fiti apropiati si sa comunicati mai mult. Nu stiu daca te-am ajutat dar am si eu aceeasi situatie si asa am facut si acum sunt din nou cu el si acum suntem foarte apropiati. Bafta! :*

| IrinaMills explică (pentru Ally4ily):

Multumesc mult :* !

| Ally4ily a răspuns (pentru IrinaMills):

Npc :*!