| anonim_4396 a întrebat:

Heii.
Ce credeti ca la 16 anii ( Baiat ) trebuie sa avem o iubita sa nu rada restul restul adolescentilor de tine?
Daca nu ai o iubita majoritatea te considera (Gay)..

Fetelor ce parere aveti, voi ati vrea sa aveti un iubit la 16 ani?
Ati avea o relatie stransa sau doar " Suntem impreuna dor facem sex " sau " Doar suntem impreauna ".

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Visezi des? Probabil da.Fa un dus rece sa-ti revii.Tu esti singurul care gandeste ca majoritatea te considera "gay" si este si mai grav ca asa gandesti si tu acum.Esti o oaie, felicitari.

Relatie stransa? laughing Pe bune iti trebuie alt anturaj fata de cel care il ai acum.Te vor termina cat de curand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii un retardat ca sa crezi ca la 16 ani trebuie neaparat sa ai o iubita, daca vrei sa urmezi toti prostii urmeaza-i si o sa fii si tu un prost, daca vrei sa fii un om smecher si inteligent fii tu insuti si fa-ti o iubita doar CAND VREI TU, atat.

| qq221133 a răspuns:

Bai baiatule, ce iti pasa tie daca vrei sa ai o prietena poti sa ai nimeni nu te opreste, da aia care te fac gay (in caz ca nu te-ai apucat sa dai limbi la baieti) sunt doar ofticatii care incearca sa te faca sa te simti prost, asa ca fa ce vrei, distreaza-te esti tanar, da-i incolo, fa ce vrei si cum vrei si ce iti place pentru ca nimeni nu are dreptul sa-ti zica cum sa-ti traiesti viata!
Sper ca ti-am ajutat :3!