| Alexx1818 a întrebat:

Heii, cum sa raspund la caterinca la intrebarea "stii ca cosmin te barfeste prin sat? " laughing) funda la cel mai tare raspuns

4 răspunsuri:
| DenisaKarolina a răspuns:

Oh, ma simt ca o vedeta baaaby. rolling on the floor; Mda pai stiu ca viata lui e plictisitoare fara mine laughing; Pai asta este, stiu ca sunt important smug

| Kairra02sweet a răspuns:

laughing) hmm. imi vin multe idei in minte.Ai putea sa spui:"Stiu ca sunt important". Sau "Vrea sa atraga fetele la mine?", "Stiu, asta ii ocupatia lui."

| ScriitorulRomantic a răspuns:

Ba, a venit calu, pe Cosmin l-a f* valu.

| ELEMENTIKES a răspuns:

Pai, ai putea sa incerci ceva de genul:"Asa cum te barfeste si pe tine?"