| TVDxDamon a întrebat:

Cum raspuns la intrebarea asta "cum te mentii asa frumoasa?" mai la caterinca? Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Ma ung pe fata cu uleiul emanat din glandele anale ale unui castor...happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"cu grijă!".
Pa, pa.

| Inimadefata a răspuns:

Cea mai buna metoda de a te mentine frumoasa este somnul.Trebuie sa dormi minim 8 ore pe noapte si nu este neaparata nevoie sa folosesti tot felul de creme si cosmetice
Poti folosi o masca din plante sau uleiuri speciale si te va ajuta
Fundita? puppy dog eyes

| psiholistart a răspuns:

Mananc Whiskas.