| stely16 a întrebat:

Heii! Imi puteti recomanda niste carti pentru adolescenti? Vreau ceva in genul " Dupa ce ne-am intalnit\certat-Anna Todd" sau "Sub aceeasi stea-John Green" sau "Cele 50 de umbre ale lui Grey". Va multumesc multt

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Ai citit after de Anna Todd? :o unde ai gasit-o si cat costa?

iti recomand: academia vampirilor, invitatie la vals(mihail drumes), romanul adolescentului miop, elevul dima din clasa a vii-a(foarte faina cartea, mie mi-a placut mult), seria twilight, pe peron, cautand-o pe alaska etc

| stely16 explică (pentru horansgang):

Da, am citit ambele volume. Eu le-am luat de la libris.ro. Au costat in jur de 40 de lei. Primul volum a fost mai ieftin. Multumesc pentru carti. :*

2 răspunsuri:
| Armenianeek a răspuns:

Primul dintre egali-Jeffery Archer
Girl Online-Zoe Sugg