| anonim_4396 a întrebat:

Heii! In dimineata asta am fost la un concurs. In spatele bancii unde m-am asezat era un baiat in spate care a spus "da, da.da! ". Cand ma pregateam sa plec a intrebat-o pe fata care statea cu mine in banca de la ce scoala sunt. Cand m-am ridicat de pe scaun m-a intrebat personal. Cert e ca baiatul e dragut. I-am dat cerere de prietenie pe facebook, iar el mi-a dat niste like-uri.Ce sa fac sa intru in vorba cu el?puppy dog eyes Fundaa.

Răspuns Câştigător
| AdeVero12 a răspuns:

Ce drăguuț! Scuze, nu m-am putut abține să nu zic asta. Păi s-ar putea, de fapt sunt sigură că sfatul meu nu prea te-ar putea ajuta, dar asta e. laughing Dacă el nu vorbește cu tine, nu vorbi nici tu cu el. Dacă vă vedeți zâmbește-i, dar eu în locul tău aș aștepta să zică el ceva, sau să mă salute. Trăiască Orgoliul! Sau dacă lăsăm orgoliul la o parte: mulțumește-i pentru like.uri sau întreabă-l pur și simplu ce mai face. Fă tu primul pas, apoi dacă el nu-l face pe al doilea... aștepți alt sfat mai bun. laughing Succes!

2 răspunsuri:
| Natiiiiiii a răspuns:

Daca il placi, clar da smug

| KhaleesiD a răspuns:

N-as fi putut sa pun mai bine decat AdeVero. Are dreptate, daca nu face el primul pas atunci incearca sa-i vorbesti si chestii de genu.
Bafta! happy