| FataTPUpunctRo a întrebat:

TPU!love struck. In legaturaa cu intrebarile anterioare cu baiatul acela care acum e la liceu:

De saptamana trecuta frecventeaza mai mereu pe la scoala unde a fost, si unde invat eu happy. Pe 22 septembrie eram in clasa si vine o fata : Alicee, Alicee, vino sa vezi cine e la poartaa!love strucklove strucklove struck eu: Cine?raised eyebrows(dar banuiam). SI alergam pana la poarta, eu vazandu`l nu am vrut sa ma duc la el si nu m`am dus. Si m`am dus langa niste bancii cu o fata. Eu eram in picioare, iar colega mea pe banca. Si eu fiind in picioare langa gard, langa bancalaughing. El trecea cu o fata care o tinea de mijloc, si ogramada de baietii in spate, iar el cand m`a vazut, s`a oprit, si ne-am privit parca o eterninate. Dar eu i-am zambit ironic si am ridicat o spranceana ca si cum ar fi >venit. Dupa aceea a venit si l-a luat fata aceea, iar el fiind cu ft multi baietii in spate, a intors capul dupa, ma privea, din nou, la fel si eu, Si a intors capu` tocmai cand nu a mai putut sa ma priveasca.
Ieri l`am vazut din nou la scoala, insa el nu m`a vazut.
Ce sa mai cred acum?straight faceSpune`ti`mi plzzlove struck Fundaa

2 răspunsuri:
| Alexxutsa a răspuns:

Eu cred ca te place dars`a atasat prea mult de actuala si nu poate sa renunte la ea. Gaseste prieteni comuni prin care sa intrebi daca te place. Bafta! happy

| SenzatioNNNNN a răspuns:

Poate e genul de om la fel ca mine. Tine anumite fete de ocazie iar acum poate s-a indragostit de tine si vrea sa fie cu tine, ori vrea sa te tina si pe tine tot de ocazie sau chiar vrea sa faca ceva cu tine! Multa bafta