| MihaitsaMitza a întrebat:

Salut, peste ceva timp voi avea o nunta, si sunt genul care vrea sa arate mereu bine cand vine vorba de tinuta vestimentara lucru de altfel recomandabil, mi-am cumparat o pereche de pantofi negri de piele intoarsa, o camasa asemanatoare la culoare cu cea din imagine:http://images2.okr.ro/......0_700.jpg, pot spune identica dar cu un guler de aceeasi culoare ca a camasii, acum sunt un pic indecis, nu stiu ce pantaloni sa-mi iau, am vrut initial o culoare deschisa si nu am gasit, si vreau sa-mi iau papion dar si aici sunt indecis, nu stiu ce culoare sau ce model? Ma puteti ajuta?!

Răspuns Câştigător
| MadalinaCumpanici a răspuns:

Eu iti recomand un papion simplu (negru sau albastru) pantaloni de stofa negri (sunt mereu eleganti)....si/+ un sacou albastru..sau poti alege un sacou alb si o un papion albastruwinking big grin..asta e parerea mea happy

| MihaitsaMitza explică (pentru MadalinaCumpanici):

Multumesc, astept pareri in continuare.

3 răspunsuri:
| 123lalala a răspuns:

Buna, vezi ca link-ul pe care l-ai pus nu e bun

| MihaitsaMitza explică (pentru 123lalala):

Http://lp.hm.com/......tp?/hmprod aceasta este camasa, o poti gasi si pe site la h m, imi cer eu scuze.