| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Stiti daca produsele de la AVON (clear skin) sunt bune ? Ce remedii impotriva cosurilor stiti ? Multumesc! (Funda. big grin )

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti iei creme de la avon.parfumuri,machiaje,accesorii,da dar cremele nu sunt bune. cele mai bune le gasesti in farmacii.cauta o crema de curatat tenul si pentru cosuri eu folosesc eryfluid.e o solutie care ti le usuca, dar sa ai grija.o sa iti explice mai bine la farmacie.

2 răspunsuri:
| Madilyn a răspuns:

Eu mi-am cumparat Clear Skin de la Avon si nu mi-a ajutat deloc. Am constatat ca am dat bani degeaba.
Dar depinde de ten si de pielea fiecaruia.
Chiar daca mie nu mi-a folosit, poate pentru tine o sa fie chiar bun.

Totusi incearca-l. happy

| TinkerbellM a răspuns:

Voi ce produse folositi?