| Mainculestu a întrebat:

Heii TPU
Am 15 ani si de vreun an de zile nu am mai crescut in inaltime, credeti ca o sa mai cresc?
Matusa mea spune ca nu pentru ca verisoara mea nu a mai crescut de la 15 ani.
Tin sa mentionez ca is mica de inaltime, am 1.57

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

E la fel de posibil sa cresti pe cat e sa ramai asa, nu te mai ingrijora in privinta asta pentru ca pana la 18 de ani ai destul timp sa mai cresti. oricum nu e o tragedie sa fii scunda, trebuie sa te iubesti exact asa cum esti, scunda sau inalta.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Depinde.Unele persoane nu mai cresc, eu cunosc o persoana care a avut 1.53 si acum la 18 tot asa este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să mai crești până în jurul vârstei de 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca verisoara ta nu a mai crescut, asta nu inseamna ca toate fetele din lume cresc numai pana la 15 ani. Din cate stiu eu, pana la 18-19 ani pot creste in inaltime fetele.

| mimi0202 a răspuns:

De obicei, fetele stagneaza in inaltime in jurul varstei de 18 ani. Dar, exista si cazuri cand stagnarea in inaltime are loc mai devreme.