| joaxenul a întrebat:

Heii TPU am o intrebare mai ciudata ( cred eu ) vreau sa stiu si eu de unde pot invata stiluri de bataie de strada adica sa tin piept altora cu cei de varsta mea nu e nici o problema doar ca unii mai mari se iau de mine si vreau sa nu imi mai fie frica de ei sa stiu cum pot sa le tin piept si cum pot sa ma apar in cazul gastilor ( mentionez ca nu vreau sa fac cursuri doar sa stiu cum sa ma bat bine ) FUNDA

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce imi mai plac mie intrebarile astea. uneori cand le citesc am impresia ca traim in niste triburi in africa si la fiecare colt de strada luam bataie si e nevoie sa ne aparam... deci iei atat de des bataie?

| Jipa95 a răspuns:

Du-te la karate, cea mai buna metoda. Vei putea invata acolo stiluri de lupta si cum sa lovesti eficient, si ce zone ale corpului sunt cele mai sensibile ( vei invata pe parcurs toate chestiile astea ).

Bft!

| joaxenul explică:

Daca vrei sa stii nu iau bataie. Nu mi-am luat pana acum deloc doar ca m-am saturat ca toti prostii sa comenteze doar fiind ca sunt mai mari. Vreau sa le inchid gura... Acum ai inteles ce vreau sa spun?