| LauraG3 a întrebat:

Heii TPU! Am o rochie neagra cu care vreau sa ma duc la nunta. Se poarta negrul la nunta?

4 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Da, de ce nu?
Fetele imbracate in rochii negre mi se par foarte elegante, chiar daca aceasta culoare exprima altceva.

| Romb3r a răspuns:

Daca nu esti tu mireasa, da, poti s-o porti.

| bmliohndu a răspuns:

Se poarta orice culoare mai putin alb(sa nu ai rochia aceeasi culoare ca mireasa)Insa negru este o culoare eleganta desigur ca se poarta si la nunti :*

| ale153 a răspuns:

Sigur! Poti purta orice, atata timp cat tu te simti bine! happy