| vanessahudgens221 a întrebat:

Heii TPU! Putetii sa imi da`ti si mie niste statusurii de suroriibatting eyelashes? Pls.

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Ea ma certa, ea ma`ntelege ea e sora mea sh mi`o dovedeste

Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele.

Daca mama nu ne-a facut surorI`.a stiuT dc.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene`

Si daca e lumea grea ma ajuta sora` meah si la greu da` si la bine nu se desparte de mine:X:X

2 răspunsuri:
| pitiqa a răspuns:

Si daca e lumea grea ma ajuta sora meah si la greu da si la bine nu se desparte de mine:X:X

Sangele apa nu se face, sora tot la sora trage. cate rele ar fi pe lume sora ta tot sora ramane :X.t iOubesC!

Ea ma iubeste, ea ma`ntelege! Ea e sora mea si mi`o dovedeste! Te iubesccc