| anonim_4396 a întrebat:

am o oarecare problema, acum o luna am fost la o nunta si am cunoscut un tip de 21 de ani, verryyy cute si nu am vorbit cu el insa ne-am tot aruncat zambete pe parcursul serii.Peste cateva zile l-am gasit pe fb prin o ruda si l-am adaugat si i-am lasat un mesaj cum ca as vrea sa mai vb. el a zis ca isi aduce aminte de mine si mi-a lasat id lui.am vorbit cam vreo 2 saptamani in care imi tot dadea :*:* pe mess si era foarte dragut si a ramas sa ne intalnim. ne-am intalnit in centru si am plecat cu masina lui de acolo pana o cafenea.am vorbit o groaza(mai mult el, eu avand 14 ani)...si chiar mi-a placut.cand am plecat m-a lasat acasa si ne-am pupat.(pe obraz mrg.)dupa o ora m-a sunat si m-a intreb daca am ajuns acasa si daca m-i s-a parut ok prima intalnire si restul. m-i s-a parut f dragut din partea lui si adevaru' e ca imi place cam mult de el.in acelasi timp realizez ca are 21 de ani, are servici si restul dar m-am cam atasat de el si nu stiu daca e prea bine.as vrea sa-i propun sa ne mai intalnim sa vedem ce se intampla. voi ce ziceti ca ar trebui sa fac? rog raspunsuri sincere! fundalove struck

Răspuns Câştigător
| giovannutzu a răspuns:

Tu sti mai bine.dar e o mica diferenta de varsta.vezi ceea ce se intampla la a doua intalnire si la a treia incet incet fiecare om asi arata adevarata fata. dupa care o sa-ti dai tu seama de el.important e sa nu cedezi tu in fata lui.si eu tot 21 de ani am si iti dau acest sfat cum i-as da un sfat lu soramea. daca consideri ca merit funda, eu astept raspunsul tau.

| asmileforyou a răspuns (pentru giovannutzu):

@giovannutzu mersii pentru raspunsul tau sincerwinking:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alt caz de infractiune pedofilica, nu o zic cu rautate dar nu te atasa de banii lui ca o sa ai si tu un servici mai tarziu, daca crezi ca esti desteapta nu mai vorbi cu el si ocupate de ale tale.