| Stella a întrebat:

Heiii`...am parul cret si as vrea sa stiu daca placile mai scumpe sunt mai bune alea remington is bune? pentru ca am avut o placa de vreo 50 d lei si dupa 5 minute mi se incretea la locstraight face...si mai un lucru de unde as putea lua o placa dinasta mai bunabig grin

Răspuns Câştigător
| faranumexD a răspuns:

Nu sunt bune de absolut nimic ai incredere in mine si asculta-ma ca sunt de caca`.
mai bine deloclaughing
am avut si eu m-ai demult una tot asa ieftina si ...proasta
apai` sinceroh go on
deci daca vrei o placa intr.adevar calumea chiar daca ii un pic cam scumpa...se merita!
iti recomand Satin hair colour de la BrAun, cauta pe net sa vezi mai multe despre eahappy
eu de aia am si sunt foarte multumita de ea.
dureaza pana la o saptamana si in + ca poti sa selectezi tipul de par, ceea ce este perfect!
am dat pe ea 240 ^^ si am luat-o de la Media Galaxy
sper ca te-am ajutat... funda`?

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Remington sunt bune
sau roventa respect

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

De la orice magazin de electrocasnice. Îţi recomand o placă cu ceramică pentru că nu îţi degradează firul de păr precum o fac celelalte. Şi eu tot aşa paţeam. mă faceam cu placa şi după 5 minute se încreţea. Foloseşte un spray înainte. xoxo happy

| melissa_3397 a răspuns:

Placa Remington ii cea mai buna de aia am si eu;)) kosta 200de roni. ce ii ieftin nu i bun ( kalitativ )... placa aia cu 50 de roni nu era de ceramika in skhimb Remington ii de ceramika ti`o rokomand ii ft buna:X http://www.1001case.ro/......374920.jpg

Asa arata... astai cea mai buna dintre toate aproape;)) :X

| xxCupcakExx a răspuns:

Si eu am parul cret si am o placa de la Remington care este foarte, foarte buna.am dat 180 ron pe ea dar merita si imi tine parul drept mult timp.

| annyeanna01282 a răspuns:

Potin sa iti iei placa Philips este in jur de 100 lei si rezista chiar si 2 zile parul drept