| gabriela1hdbl a întrebat:

Buna,deci, vreau si eu niste statusuri despre fostul iubit..de care m-am despartit, dar acum iar il plac. ceva de genu` funda!

3 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Care a fost cauza despartirii? Vreau mai multe detalii.

| gabriela1hdbl explică (pentru SimonaQs):

Pai ne-am despartit din cauza unei fete care s-a bagat intre noi. apoi a fost cu acea fata putin timp..acum nu mai sunt impreuna, iar el imi da semne ca inca ar mai tine la mine dar si eu tin la el

| SimonaQs a răspuns:

Http://statusbun.com/? cat=2 aici o sa gasesti cate vrei de toate felurile. :)