| anonim_4396 a întrebat:

Heiii.
Cat slabesc in 2 saptamani daca tin dieta aceasta :
1. Fructe plus 2 litri apa
2. Legume plus 2 litri apa.
3. Fructe plus legume plus 2 litri de apa.
4.3 banane plus 2 litri de apa
5 Iaurt plus 2 litri de apa.
6. 3 salate plus 2 litri de apa.
7. Legume si fructe plus 2 litri de apa.

In fiecare dimineata : http://www.youtube.com/watch?v=ve-WiQKi_W8&feature=relat ed ( Apropo, sunt bune excerciitile acestea? ) + alergare 1 ora si seara sarit coarda 1 ora.

Va rog, raspundeti-mi la intrebare nu alte chestii gen : Vei muri, vei ajunge in spital :|
Multumesc :*

2 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Mai. degeaba ti regim ca atunci cand nu il vei mai tine se va pune DUBLUwinking mai bine fa sport alearga si tu pe zi vreo 5 km nu e mult. bafta!

| beastboy84 a răspuns:

Si sa sari coarda e bine pe mine la kickboxing ma pune sa sar coarda sa am mai multa viteza si joc de picioare