| anonim_4396 a întrebat:

Heiii.

Cat slabesc in 2 saptamani daca tin dieta aceasta :

1. Fructe plus 2 litri apa

2. Legume plus 2 litri apa.

3. Fructe plus legume plus 2 litri de apa.

4.3 banane plus 2 litri de apa

5 Iaurt plus 2 litri de apa.

6. 3 salate plus 2 litri de apa.

7. Legume si fructe plus 2 litri de apa.

In fiecare dimineata : http://www.youtube.com/watch?v=ve-WiQKi_W8&feature=relat ed ( Apropo, sunt bune excerciitile acestea? ) + alergare 1 ora si seara sarit coarda 1 ora.

Va rog, raspundeti-mi la intrebare nu alte chestii gen : Vei muri, vei ajunge in spital :|

Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Salut.
Cu această dietă in 2 saptamani cred că scapi de aproximativ 8 kg, dar se vor întoarce repede inapoi.Nu merită efortul.
Succes şi sănătate!

| Cosmin86 a răspuns:

E una din cele mai cretine diete pe care le-am citit, pe langa faptul ca iti distrugi sanatatea, cel mai probabil o sa te ingrasi imediat la loc.

Daca slabesti repede ( ceea ce vrei ) :

- iti distrugi sanatatea, fructele FERMENTEAZA
- deficit grav de vitamine, minerale, etc.
- vergeturi + piele care atarna
- te ingrasi la loc

Slabit sanatos = 2 sau 3 kg / luna, manancand VARIAT, asigurand corpului tau tot ce are nevoie.

Asta daca te intereseaza sa arati bine si sa fi sanatoasa.