| Barbiiiiie a întrebat:

Heiz buna!big grin ce credeti vine sfarsitul lumii?straight face
Vreau mai multe pareri
Cele mai bune primesc funda:*

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Neah. oh go on
Sfârşitul lumii va veni când va decide Dumnezeu, nu toţi troglodiţii care se cred „mari ghicitori".

| beautifulkiss a răspuns:

Buna sunt simple aberatii.Nu vine sfarsitul lumii trebuia sa vina in 2000 si nu a venit suntem toti teferi.Nu au ce sa mai dea la tv si baga faza cu sfarsitul lumii.Numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii, poate veni in 10 secunde, 30 de minute sau 500 de ani.Nimeni nu poate sti.Numai bine.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nnnuuuu vvvviiiiinnnnnneeeeeee

| FoarteLetargic a răspuns:

Eu nu cred in chestiile astea. Fiecare om se naste si moare, asa vrea Dumnezeu. Nu e niciun sfarsit.

| mykkki a răspuns:

Eu sunt de parere ca este doarr o prostie! park trebuia in 1994 apoi in 2000 apoi in 2010 acum este in 2011rolling on the floor nu cred asa cva! asta poate sti doarr dumnezeu si atat ce credety ca el are un calendar si gta zime pe data asta se sfarseste lumea!? asa cva nu se poate calcula si nu se poate sti momentul exact ! (bine inteles asta este doar parerea meabig grin)

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Sincer nuuuu, sau dat multe zvonuri.Problema este ca chiar cand va veni sf luminii nimeni nu va mai crede deoarece au minti astia cu sf lumiii de nenumarate ori...pfff oricum Dumnezeu nu a creeat lumea sa o distrugawinking

| MyEssence a răspuns:

Nu mai au cei de la tv ce sa zica si zic de sfarsitul lumii, au zis acum ceva timp ca in anul 2000 va fi sfarsitul lumii si uite ca inca mai traim...

| Compas_1161 a răspuns:

`Ello.Pai daca n-a venit de ultimele 5 ori in care a fost preconizat. ce sanse sunt sa vina maine?laughing