| vikirikimiki08 a întrebat:

Hello! Ajutați.mă cu un sfat, va rog. Am stat o perioada lunga cu un tip dar nu am făcut sex după ne.am despărțit iar el și.a făcut prietena cu toate acestea noi încă am ținut legătură iar de curând mi.a propus sa fac sex cu el pentru ca asta e un capitol ne încheiat din viața noastră ( iar eu am acceptat deși și eu am prieten ). E ciudat pt ca el e genul de băiat fidel si nu m.as fii așteptat la asta, pot spune ca tine la mine chiar și acum. Deci...ce sa cred? Mulțumesc anticipat TPU!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

A dorit pur si simplu sa te treaca si pe tine in categoria fetelor "cu asta mi-am tras-o" si nimic mai mult. Nici un barbat "cu toate tiglele" nu va refuza un sex oferit de-a moca. Daca v-ati simtit bine si ai ajuns sa fii pe deplin satisfacuta ati putea repeta din cand in cand o noua aventura. Te asigur ca nu va refuza deoarece va uita pe moment de toata fidelitatea lui. happy

| DumitruS a răspuns:

Ca vrea sa faca sex cu tine, asta sa crezi. happy

| vikirikimiki08 explică (pentru DumitruS):

Da, dar avand in vedere ca are prietena...

| OMFGConrad a răspuns:

Nu a avut destul tupeu înainte și și-a încercat norocul acum. Și i-a mers!