| Adela1398 a întrebat:

Hello!happy. Am 14 ani, 1, 54 inaltime si 44 de kilograme.Sunt foarte multumita de cum arat, dar partea de sus a picioarelor imi da de furca.Stiti cumva niste exercitii sau un mod de a subtia acea parte? Si inca ceva:Credeti ca dietele drastice(de scurta durata)pot afecta sanatatea?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Genuflexiunile rezolva multe probleme ale picioarelor. Dietele scurte, drastice pot duce la alte boli ale organismului. Dietele se fac sub indrumarea medicului nutritionist si afecteaza tot corpul nu numai o parte.