| Ion_Lucian_1945 a întrebat:

Buna am 1 metru 43 inaltime si 40 de kilograme.Sunt gras,slab, sau ok? Va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ωmega a răspuns:

Ok daca ai 10-11-12 ani. Nu e ok daca ai 17-18 la coordonatele aleawinking

4 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

La barbati eu stiu ca e asa: daca ai 1.80, ar trebui sa ai 80kg, daca ai 1.58, ar trebui sa ai 58 de kg, iar la tine e ok; chiar si pentru varsta ta

| AlaCareStieTOT a răspuns:

Daca ziceai si varsta iti puteam respunde mai concret... asa, dupa mine zic ca e ok

| PetriCucu a răspuns:

Ok.