| angelinthedark a întrebat:

Hello, are prietenul meu o mare problemasad... a condus beat si fara permis si l-a prins politia el a primit un an cu suspendare, dar din pacate a mai facut o data prostia asta, curand are proces, si cine stie despre asta, ce credeti, scapa?

Răspuns Câştigător
| Aly07 a răspuns:

Din pacate in Romania nu scapi decat cu spaga sau pile.
Dar dispera, poate va scapa.
Succes happy.

2 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sper sa nu mai puna mana pe vreo masina in viata asta ca poate da tocmai peste mine!

| gabryel a răspuns:

Am un tovasar care a condus de mai multe ori fara permis(nici acum nu are) si la prins politia de vreo 2 ori dar a scapat cu un avertisment si cu o vizita la sectie asa ca depinde si de politist.