| illusion a întrebat:

Hello, ati auzit despre planeta Aurora? Chiar exista? raised eyebrows Daar despre extraterestrii ce parere aveti? big grin Probabil e stupida intrebarea da incerc sa uit de probleme happy

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da, exista.Numele e ciudat, mai bine ii ziceau Gh-345 decat Aurora.
Extraterestii exista.NASA mereu zice asta dar dovezile se lasa asteptate asa ca in lipsa lor toti ne dam cu presupusulhappy

| St!L a răspuns:

Sunt multe lucruri in Univers despre care nu stie nimeni, dar in curand vom afla.

| gabryel a răspuns:

Imi este cunoscuta aceasta planeta parca am auzit ceva la TV, dar extraterestrii...ar fi interesant sa prind unul la mine in casa...(nu prea as crede ca exista, ii prindeau americanii demult daca existau.)

| cristina4love a răspuns:

Universul acesta este infinit.ASa cum noi existam in galaxia noastra, la fel pot exista alte specii in ale galaxii.Cat despre planeta Aurora, nu este cumva o planeta fictivathinking din "Robotii de pe Aurora"? hmmthinking

| motanelul a răspuns:

Buna, de aceasta planeta nu am auzit, si despre extraterestri daca exista sa fie sanatosi, si ii invint sa ii rapeasca pe toata clasa politica din aceasta tara.

| franck2222 a răspuns:

Incearca un joc sa te distraga un joc care iti place, sau altceva.