| anonim_4396 a întrebat:

Care vrea sa ramana orfan?

Ce parere aveti despre intrebarea asta stupida?

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

N-ai avea idee despre cum e sa fi orfan.Nu ca eu as fi orfana, dar ar fi un lucru extrem de ingrozitor fara parinti...Nici nu-mi pot imagina aceasta teroare.

6 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Cred ca ai greşit categoria waiting

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Parerea mea e ca nu prea gandesti...

| MasterOfDisaster a răspuns:

„care vrea sa ramana orfan?" doamne.ce intrebare tampita.nu cred ca cineva si-ar dori sa ramana orfan, si daca se gaseste cineva, nu e cu „toate acasa" si nu merita luat in seama ce vorbeste.

intrebarea ta e una dintre cele mai idioate pe care le-am auzit.

| Lace a răspuns:

Cum e expresia aceea celebră "Aşa tată,aşa fiu", am să spun şi eu "Aşa întrebare, aşa deţinător".

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Noi nu, tu sa inteleg, ca da?

| MasK2 a răspuns:

Dupa intrebarea asta imi dau seama ca ori te-ai certat foarte urat cu parintii tai ori nu ai cativa neuroni la mansarda. Baftatongue