| invatzacika a întrebat:

Hello...de doua zile am un pierce in limba, in prima zi nu am putut sa mananc decat shake-uri nutritive pe care le-am facut cu lapte, si iaurturi.azi(a doua zi) nu ma mai doare aproape deloc decat cand il fortez, si atunci nu pot sa o numesc durere ci o piscatura. oricum, cum eu am tendinta sa piscalesc tot, mi-am strans putin limba pe axa tijei de la pierce, si am observat ca a iesit putin puroi.
nu stiu daca e ceva normal sau ar trebui sa imi iau antibiotice.
e doar putin puroi, fara sangerari fara altceva.
mie mi se pare ca s-a vindecat pe jumate, dar nu stiu ce sa spun
ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| AndaWest a răspuns:

Piercing-ul in limba nu se vindeca asa usor, asa ca mai bine mergi la cine ti l-a facut sa vada despre ce e vb